Categoriearchief: Programma

Hier komen alle berichten per speeldag te staan.

Programma week 21

Zaterdag 23 mei
14:30 Smerdiek 1 – SPS 1
12:30 Smerdiek 2 – DVO’60 3
12:30 NOAD’67 3 – Smerdiek 3
12:30 RCS VR1 – Smerdiek/SPS VR1
12:30 Nieuw Borgvliet JO17 – Smerdiek JO17
10:45 Smerdiek JO14 – SPS JO14
09:30 Smerdiek JO11 – FC Axel JO11
08:30 Unitas’30 JO9-6 – Smerdiek JO9-1
11:00 Smerdiek JO9-2 – Stavenisse JO9
09:30 NOAD’67 JO7 – Smerdiek JO7

Programma week 20

Zaterdag 16 mei
14:30 DwO’15 1 – Smerdiek 1
15:00 MOC’17 2 – Smerdiek 2
14:30 Smerdiek 3 – WIK’57 2
14:30 Smerdiek/SPS VR1 – Nieuwland VR1
10:45 Smerdiek JO17 – Unitas’30 JO7-4
11:00 Oranje Blauw’14 JO14 – Smerdiek JO14
10:30 Terneuzen JO11 – Smerdiek JO11
11:00 Smerdiek JO9-1 – Prinsenland JO9
10:00 NOAD’67 JO9 – Smerdiek JO9-2
09:30 Smerdiek JO7 – De Fendert JO7-2

Programma week 19

Zaterdag 9 mei
14:30 Hansweertse Boys 1 – Smerdiek 1
14:30 BSC 5 – Smerdiek 2
14:30 Smerdiek 3 – Vosmeer 1
10:45 Smerdiek JO17 – Lepelstraatse Boys JO17
11:00 Prinsenland JO14 – Smerdiek JO14
11:45 ODIO JO11 – Smerdiek JO11
09:00 Vivoo JO9 – Smerdiek JO9-1
11:00 Smerdiek JO9-2 – MOC’17 JO9-4
09:30 Smerdiek JO7 – SPS JO7

Programma week 16

Zaterdag 18 april
15:00 Smerdiek 1 – Rillandia 1
12:30 Smerdiek 2 – NOAD’67 2
14:30 SKNWK 3 – Smerdiek 3
11:00 Rillandia JO17 – Smerdiek JO17
10:45 Smerdiek JO14 – Vosmeer JO14
09:30 Smerdiek JO11 – RCS JO11
08:45 RSV JO9 – Smerdiek JO9-1
11:00 Smerdiek JO9-2 – DOSKO JO9-2
09:30 Tholense Boys JO7-2 – Smerdiek JO7

Programma week 14

Zaterdag 4 april
15:00 Wemeldinge 1 – Smerdiek 1
14:30 Nieuw Borgvliet 2 – Smerdiek 2
14:30 Smerdiek 3 – Tholense Boys 4
15:00 SSV’65 VR1 – Smerdiek/SPS VR1
10:30 NVS JO14 – Smerdiek JO14
10:15 Luctor Heinkenszand JO11 – Smerdiek JO11
11:00 Smerdiek JO9 – Achtmaal JO9
09:30 NVS JO9 – Smerdiek JO9-2
09:30 Smerdiek JO7 – Steenbergen JO7-3

Programma week 13

Zaterdag 28 maart
15:00 Smerdiek 1 – Waarde 1
12:30 Smerdiek 2 – Grenswachters 2
14:30 SPS 3 – Smerdiek 3
14:30 Smerdiek/SPS VR1 – De Meeuwen VR1
11:00 HSC’28 JO17 – Smerdiek JO17
10:45 Smerdiek JO14 – De Fendert JO14
10:15 Roosendaal JO9-4 – Smerdiek JO9-1
11:00 Smerdiek JO9-2 – Steenbergen JO9-3
10:30 Tholense Boys JO7 – Smerdiek JO7

Programma week 11

Woensdag 11 maart
19:00 Smerdiek JO11 – SAB JO11 (beker)

Zaterdag 14 maart
14:30 Apollo’69 1 – Smerdiek 1
14:30 FC Bergen 1 – Smerdiek 2
14:30 Smerdiek 3 – WHS 4
14:30 Smerdiek/SPS VR1 – Kapelle VR1
13:30 ODIO JO17 – Smerdiek JO17
09:30 Smerdiek JO11 – HVV’24/Clinge JO11
11:00 Smerdiek JO9-1 – FC Bergen JO9
08:30 Halsteren JO9-4 – Smerdiek JO9-2
09:30 Smerdiek JO7 – Cluzona JO7-2