Competitie-indeling jeugdafdeling

En tenslotte weten ook alle Smerdiekse jeugdteams welke tegenstanders zij in de najaarscompetitie zullen treffen.

Beek Vooruit JO19-4 (Breda)
Cluzona JO19-2 (Wouw)
DVO’60 JO19-4 (Roosendaal)
De Fendert JO19-2 (Fijnaart)
FC Bergen JO19-2 (Bergen op Zoom)
Halsteren JO19-2 (Halsteren)
Lepelstraatse Boys JO19-2 (Lepelstraat)
Roosendaal JO19-3 (Roosendaal)
SC Gastel JO19-2 (Oud-Gastel)
Smerdiek JO19 (St. Maartensdijk)
Virtus JO19-3 (Zevenbergen)
 
Baronie MO19 (Breda)
FC Axel MO19 (Axel)
Moerse Boys MO19 (Zundert)
SSV’65 MO19 (Goes)
Smerdiek MO19 (St. Maartensdijk)
Unitas’30 MO19 (Etten-Leur) 
 
Alliance JO15-3 (Roosendaal)
Apollo’69 JO15 (‘s Gravenpolder)
Halsteren JO15-2 (Halsteren)
Kapelle JO15-2 (Kapelle-Biezelinge)
Kloetinge JO15-4 (Kloetinge)
Krabbendijke JO15-1 (Krabbendijke)
MOC’17 JO15-4 (Bergen op Zoom)
MZC’11 JO15-2 (Zierikzee)
NVS JO15 (Nieuw-Vossemeer)
SKNWK JO15 (Nieuwerkerk)
Smerdiek JO15-1 (St. Maartensdijk)
Victoria’03 JO15-2 (Oudenbosch)
 
FC Bergen JO15-2 (Bergen op Zoom)
Halsteren JO15-04 (Halsteren)
METO JO15-02 (Hoogerheide)
MOC’17 JO15-5 (Bergen op Zoom)
Rimboe JO15 (Wouwse Plantage)
Roosendaal JO15-5 (Roosendaal)
SC Stavenisse JO15 (Stavenisse)
SC Welberg JO15-2 (Welberg)
Smerdiek JO15-2 (St. Maartensdijk)
Steenbergen JO15-3 (Steenbergen)
WVV’67 JO15-3 (Ossendrecht)
 
Bruse Boys JO13-2 (Bruinisse)
MZC’11 JO13-3 (Zierikzee)
NVS JO13 (Nieuw-Vossemeer)
SC Welberg JO13 (Welberg)
SPS JO13 (Poortvliet)
Smerdiek JO13 (St. Maartensdijk)
 
  
Halsteren JO11-3 (Halsteren)
NVS JO11 (Nieuw-Vossemeer)
SPS JO11 (Poortvliet)
Smerdiek JO11-1 (St. Maartensdijk)
Steenbergen JO11-3 (Steenbergen)
Vosmeer JO11 (Oud-Vossemeer) 
 
Halsteren JO11-7 (Halsteren)
NVS JO11-2 (Nieuw-Vossemeer)
Rillandia JO11-2 (Rilland-Bath)
SPS JO11-2 (Poortvliet)
Smerdiek JO11-2 (St. Maartensdijk)
VVC’68 JO11-2 (Halsteren) 
 
Achtmaal JO9 (Achtmaal)
BSC JO9-2 (Roosendaal)
DEVO JO9 (Bosschenhoofd)
Schijf JO9 (Schijf)
Smerdiek JO9 (St. Maartensdijk)
Tholense Boys JO9-2 (Tholen)