De KNVB heeft de indelingen van de competitie-poules van de reserveteams van de herenafdeling, vrouwen 1 en de jeugdteams gepubliceerd.
Bij de senioren zijn ten opzichte van vorig seizoen zijn de samenstellingen van de poules weinig veranderd.
De competitie van de jeugd start op zaterdag 10 september. En de competitie neemt ten aanvang op zaterdag 24 september.
4e klasse reserve 404 | |
Smerdiek 2 | Sint-Maartensdijk |
Bruse Boys 3 | Bruinisse |
DBGC 3 | Oude-Tonge |
Duiveland 2 | Oosterland |
DVO’60 4 | Roosendaal |
FC Bergen 2 | Bergen op Zoom |
Halsteren 4 | Halsteren |
MOC’17 4 | Bergen op Zoom |
MZC’11 4 | Zierikzee |
NOAD’67 2 | Sint-Philipsland |
SKNWK 2 | Nieuwerkerk |
SPS 2 | Poortvliet |
5e klasse reserve 506 | |
Smerdiek 3 | Sint-Maartensdijk |
Brouwershaven 2 | Brouwershaven |
Bruse Boys 4 | Bruinisse |
Duiveland 3 | Oosterland |
MZC’11 5 | Zierikzee |
NOAD’67 3 | Sint-Philipsland |
SC Stavenisse 2 | Stavenisse |
SKNWK 3 | Nieuwerkerk |
SPS 3 | Poortvliet |
WHS 4 | Sint-Annaland |
WIK’57 3 | Kerkwerve |
ZSC’62 2 | Scharendijke |
4e klasse 841 | |
Smerdiek/SPS/Stavenisse VR1 | Sint-Maartensdijk |
Arnemuiden/Nieuwland VR1 | Arnemuiden |
De Meeuwen VR1 | Zoutelande |
FC Axel VR1 | Axel |
IJzendijke VR2 | IJzendijke |
Kloetinge VR2 | Kloetinge |
MZC’11 VR2 | Zierikzee |
Nieuwdorp/Patrijzen/LeBo VR1 | Nieuwdorp |
RCS VR1 | Oost-Souburg |
Schoondijke/Breskens/Cadzand VR1 | Schoondijke |
SVO W.V.V.’20 VR2 | Middelburg |
SVO W.V.V.’20 VR3 | Middelburg |
JO15 1e klasse 13 fase 1 | |
Stavenisse/Smerdiek JO15-1 | Stavenisse |
FC Axel JO15-1 | Axel |
MZC’11 JO15-1 | Zierikzee |
SJO HSVC’20 JO15-1 | Kloosterzande |
Terneuzense Boys JO15-1 | Terneuzen |
Zeelandia Middelburg JO15-2 | Middelburg |
JO14 3e klasse 06 fase 1 | |
Smerdiek/SPS JO14-1 | Sint-Maartensdijk |
Goes JO14-1 | Goes |
Kapelle/Hansweertse Boys JO14-1 | Kapelle |
Kloetinge JO14-2 | Kloetinge |
SJO Serooskerke/Veere JO14-1 | Serooskerke |
JO12 2e klasse 06 fase 1 | |
Smerdiek JO12-1 | Sint-Maartensdijk |
Baronie JO12-3 | Breda |
Boeimeer JO12-1 | Breda |
BSC JO12-1 | Roosendaal |
Cluzona JO12-1 | Wouw |
DOSKO JO12-1 | Bergen op Zoom |
SEOLTO JO12-1 | Zevenbergen |
Wieldrecht JO12-2 | Dordrecht |
JO12 4e klasse 44 fase 1 | |
Smerdiek JO12-2 | Sint-Maartensdijk |
Halsteren JO12-1 | Halsteren |
MOC’17 JO12-1 | Bergen op Zoom |
NOAD’67 JO12-1 | Sint-Philipsland |
SJO De Markiezaten JO12-2 | Bergen op Zoom |
SPS JO12-1 | Poortvliet |
SC Stavenisse JO12-1 | Stavenisse |
Tholense Boys JO12-1 | Tholen |
JO10 3e klasse 19 fase 1 | |
Smerdiek JO10-1 | Sint-Maartensdijk |
Grenswachters JO10-1 | Putte |
Halsteren JO10-2 | Halsteren |
Kapelle JO10-1 | Kapelle-Biezelinge |
Kloetinge JO10-2 | Kloetinge |
Krabbendijke JO10-1 | Krabbendijke |
MOC’17 JO10-3 | Bergen op Zoom |
ODIO JO10-1 | Ossendrecht |
JO9 4e klasse 73 fase 1 | |
Smerdiek JO9-1 | Sint-Maartensdijk |
NOAD’67 JO9-1 | Sint-Philipsland |
SJO BDC JO9-1 | Oosterland |
SPS JO9-1 | Poortvliet |
Steenbergen JO9-3 | Steenbergen |
Tholense Boys JO9-2 | Tholen |
Vosmeer JO9-1 | Oud-Vossemeer |
WHS JO9-2 | Sint-Annaland |