Competitiepoules 2018/2019

De KNVB heeft de competitiepoules van het nieuwe seizoen van de A- en B-categorie gepubliceerd. Voor alle jeugdteams betreft het de najaarscompetitie.

3e klasse B:
Smerdiek 1
DFC 1 (Dordrecht)
DHV 1 (Zevenbergschenhoek)
De Fendert 1 (Fijnaart)
Dubbeldam 1 (Dordrecht)
Halsteren 1 (Halsteren)
Klundert 1 (Klundert)
Kogelvangers 1 (Willemstad)
NOAD’67 1 (St. Philipsland)
Prinsenland 1 (Dinteloord)
Seolto 1 (Zevenbergen)
WHS 1 (St. Annaland)
Wieldrecht 1 (Dordrecht)
ZSC’62 1 (Scharendijke)

4e klasse reserve 01:
Smerdiek 2
Bruse Boys 3 (Bruinisse)
DVO’60 3 (Roosendaal)
FC Bergen 3 (Bergen op Zoom)
Halsteren 2 (Halsteren)
Kapelle 5 (Kapelle-Biezelinge)
Kloetinge 6 (Kloetinge)
MZC’11 4 (Zierikzee)
NOAD’67 3 (St. Philipsland)
Prinsenland 3 (Dinteloord)
Yerseke 4 (Yerseke)
ZSC’62 2 (Scharendijke)

5e klasse reserve 06:
Smerdiek 3
Alliance 3 (Roosendaal)
DVO’60 8 (Roosendaal)
De Fendert 6 (Fijnaart)
Halsteren 6 (Halsteren)
Seolto 4 (Zevenbergen)
SPS 3 (Poortvliet)
Tholense Boys 4 (Tholen)
VVC’68 6 (Halsteren)
Vrederust 3 (Halsteren)
WHS 4 (St. Annaland)

3e klasse C:
Smerdiek VR1
DKS’17 VR1 (Koewacht)
DVV’09 VR1 (Dirksland)
FC Axel VR1 (Axel)
FC Dauwendaele VR1 (Middelburg)
Heinenoord VR1 (Heinenoord)
IFC VR1 (Hendrik-Ido-Ambacht)
De Jonge Spartaan VR1 (Middelharnis)
MZC’11 VR1 (Zierikzee)
Oranje Wit VR1 (Dordrecht)
Papendrecht VR1 (Papendrecht)
Serooskerke/Veere VR1 (Serooskerke)

4e klasse 841:
Smerdiek/SPS VR2
Apollo’69 VR1 (‘s Gravenpolder)
Arendskerke/Wolfaartsdijk VR1 (‘s Heer Arendskerke)
Arnemuiden VR1 (Arnemuiden)
De Meeuwen VR1 (Zoutelande)
Graauw VR1 (Graauw)
IJzendijke VR2 (IJzendijke)
Kapelle VR1 (Kapelle-Biezelinge)
MZC’11 VR2 (Zierikzee)
RCS VR1 (Oost-Souburg)
SSV’65 VR1 (Goes)
Zeelandia Middelburg VR1 (Middelburg)

3e klasse 02 (najaar):
Smerdiek/Stavenisse JO19
Bruse Boys JO19 (Bruinisse)
De Schutters JO19 (Stampersgat)
Duiveland JO19 (Oosterland)
MOC’17 JO19-3 (Bergen op Zoom)
NVS JO19 (Nieuw-Vossemeer)
SVC JO19 (Standaardbuiten)
Seolto JO19 (Zevenbergen)
Steenbergen JO19-2 (Steenbergen)
Virtus JO19-2 (Zevenbergen)
WHS JO19 (St. Annaland)

2e klasse 01 (najaar):
Smerdiek JO16
Corn Boys JO16 (Sas van Gent)
Duiveland JO16 (Oosterland)
GPC Vlissingen JO16-1 (Vlissingen)
GPC Vlissingen JO16-2 (Vlissingen)
HVV’24 JO16 (Hulst)
Vogelwaarde JO16 (Vogelwaarde)
WHS JO16 (St. Annaland)
WIK’57 JO16 (Kerkwerve)

4e klasse 02 (najaar):
Smerdiek JO14
DVO’60 JO14 (Roosendaal)
Krabbendijke JO14 (Krabbendijke)
Lepelstraatse Boys JO14 (Lepelstraat)
Roosendaal JO14-3 (Roosendaal)
SPS JO14 (Poortvliet)
Stavenisse JO14 (Stavenisse)
Welberg JO14 (Welberg)
WHS JO14 (St. Annaland)
WVV’67 JO14 (Woensdrecht)

4e klasse 03 (najaar):
Smerdiek JO12
Grenswachters JO12 (Putte)
Hansweertse Boys JO12 (Hansweert)
Kapelle JO12 (Kapelle-Biezelinge)
Krabbendijke JO12 (Krabbendijke)
MOC’17 JO12-4 (Bergen op Zoom)
Nieuw Borgvliet JO12 (Bergen op Zoom)
ODIO JO12 (Ossendrecht)
WHS JO12 (St. Annaland)
Wemeldinge JO12 (Wemeldinge)
Zeelandia Middelburg JO12 (Middelburg)

5e klasse 04 (najaar):
Smerdiek JO11
Cluzona JO11-2 (Wouw)
Halsteren JO11-6 (Halsteren)
Kapelle JO11-4 (Kapelle-Biezelinge)
MOC’17 JO11-5 (Bergen op Zoom)
Kruisland HO11 (Kruisland)
SPS JO11 (Poortvliet)
Stavenisse JO11 (Stavenisse)
Tholense Boys JO11 (Tholen)
Vosmeer JO11 (Oud-Vossemeer)
Welberg JO11 (Welberg)

4e klasse 05 (najaar):
Smerdiek JO8-1
Halsteren JO8-2 (Halsteren)
Halsteren JO8-3 (Halsteren)
MOC’17 JO8-2 (Bergen op Zoom)
MOC’17 JO8-3 (Bergen op Zoom)
NOAD’67 JO8 (St. Philipsland)
NSV JO8 (Nispen)
NVS JO8 (Nieuw Vossemeer)
SPS JO8 (Poortvliet)
Steenbergen JO8-2 (Steenbergen)
Welberg JO8 (Welberg)

4e klasse 04 (najaar):
Smerdiek JO8-2
Cluzona JO8-2 (Wouw)
FC Bergen JO8 (Bergen op Zoom)
HSC’28 JO8 (Heerle)
Halsteren JO8-4 (Halsteren)
Krabbendijke JO8 (Krabbendijke)
MOC’17 JO8-6 (Bergen op Zoom)
MOC’17 JO8-7 (Bergen op Zoom)
NSV JO8-2 (Nispen)
Nieuw Borgvliet JO8 (Bergen op Zoom)
Roosendaal JO8-5 (Roosendaal)
Vivoo JO8 (Huijbergen)