Definitief geen regiocup voor senioren

De KNVB heeft besloten dat de Regiocup dit seizoen definitief niet meer haalbaar is voor senioren. Nu het kabinet de mogelijke versoepelingen van de coronamaatregelen heeft doorgeschoven van 11 mei naar (op z’n vroegst) 18 mei, blijft er te weinig tijd over voor een toernooi.

Gezien de uitgestelde versoepelingen op dit moment is het zeer onwaarschijnlijk dat de datum waarop volgens het eerdere openingsplan van het kabinet weer wedstrijden gespeeld mogen worden (7 juli) binnenkort naar voren wordt gehaald.

Volwassenen van 27 jaar en ouder mogen in elk geval tot 18 mei niet per team trainen. Dit mag net als het afgelopen halfjaar alleen in groepjes van vier. Alle senioren tot en met 26 jaar en jeugdspelers mogen wel al enige tijd normaal trainen en op de eigen vereniging partijtjes spelen.

De optie om de Regiocup voor de jeugd te organiseren laat de KNVB nog wel open.