Eindstanden competities

Het seizoen 2017/2018 zit er nu definitief op. Het is dus tijd om de balans op te maken. Hierbij treft u de eindstanden van de competitiepoules waarin de Smerdiekse teams in de (voorjaars)competitie actief waren.

4e klasse B standaard
1 Halsteren 1 26 25 1 0 76 166-26
2 Apollo’69 1 26 18 3 5 57 130-67
3 Smerdiek 1 26 17 2 7 53 76-41
4 DwO’15 1 26 16 4 6 52 99-60
5 Vrederust 1 26 14 3 9 45 72-58
6 Waarde 1 26 13 5 8 44 56-47
7 SPS 1 26 10 7 9 37 49-50
8 Stavenisse 1 26 10 6 10 36 67-80
9 Hansweertse Boys 1 26 10 2 14 32 60-96
10 Spui 1 26 9 2 15 29 61-68
11 Cadzand 1 26 5 6 15 21 37-80
12 Wolfaartsdijk 1 26 4 4 18 16 29-80
13 Kwadendamme 1 26 4 2 20 14 23-84
14 Vosmeer 1 26 2 3 21 9 26-114
4e klasse reserve 05
1 SC Gastel 2 20 17 1 2 52 89-33
2 DOSKO 2 20 15 1 4 46 102-40
3 Smerdiek 2 20 14 1 5 43 76-36
4 VVC’68 3 20 11 0 9 33 60-45
5 Prinsenland 3 20 8 4 8 28 68-52
6 Nieuw Borgvliet 2 20 8 3 9 27 64-49
7 Kogelvangers 2 20 8 1 11 25 41-55
8 SPS 2 20 8 1 11 25 47-65
9 FC Bergen 2 20 6 2 12 20 48-67
10 DVO’60 4 20 5 2 13 17 45-81
11 DVO’60 2 20 1 2 17 5 21-138
5e klasse reserve 08
1 Halsteren 4 22 20 1 1 61 116-22
2 De Fendert 4 21 18 2 1 56 88-21
3 FC Bergen 4 21 14 1 6 43 99-46
4 Bruse Boys 4 22 13 1 8 40 68-41
5 Smerdiek 3 20 11 0 9 31 64-69 (-2 pnt)
6 Vrederust 3 22 8 3 11 27 58-65
7 SPS 3 22 7 3 12 24 35-63
8 WHS 4 22 6 3 13 21 54-56
9 Welberg 2 22 6 3 13 21 45-104
10 Tholense Boys 4 21 6 0 15 18 35-100
11 Vosmeer 2 21 6 1 14 17 41-70 (-2 pnt)
12 SKNWK/Ouwerkerk 3 22 4 2 16 14 34-80
1e klasse A landelijk
1 Oranje Nassau VR1 22 18 2 2 56 90-21
2 Berkel VR1 22 16 3 3 51 66-36
3 DSS VR1 22 13 6 3 45 98-36
4 IJFC VR1 22 12 4 6 40 74-32
5 Saestum VR2 22 11 6 5 39 59-25
6 Sporting ’70 VR1 22 10 4 8 34 43-30
7 SC ‘t Gooi VR1 22 8 3 11 27 67-66
8 RVVH VR2 22 5 10 7 25 35-37
9 Wartburgia VR2 22 7 3 12 24 49-51
10 Be Quick ’28 VR2 22 5 3 14 18 29-53
11 Smerdiek VR1 22 3 2 17 11 25-86
12 Barendrecht VR2 22 0 2 20 -7 6-168 (-9 pnt)
4e klasse 841
1 FC Axel VR1 18 15 0 3 45 98-18
2 Smerdiek/SPS VR2 17 13 2 2 41 44-19
3 SSV’65 VR1 18 9 4 5 31 59-44
4 MZC’11 VR2 18 8 1 9 25 51-42
5 Zeelandia Middelburg VR1 18 6 5 7 23 59-52
6 Arnemuiden VR1 18 5 5 8 20 19-34
7 Kapelle VR1 18 6 2 10 20 40-62
8 Wolfaartsdijk VR1 18 6 2 10 20 31-65
9 De Meeuwen VR1 18 5 3 10 18 42-69
10 IJzendijke VR2 17 3 2 12 11 28-66
2e klasse 02
1 De Fendert JO17 10 9 1 0 28 32-5
2 Klundert JO17 10 7 0 3 21 47-18
3 Tholense Boys JO17 10 6 2 2 20 24-18
4 Prinsenland JO17 10 5 2 3 17 27-17
5 MOC’17 JO17-3 10 4 1 5 13 18-21
6 METO JO17 10 4 1 5 13 14-26
7 Rood-Wit JO17 10 3 4 3 13 15-29
8 DEVO JO17 10 3 0 7 9 25-29
9 ODIO JO17 10 2 3 5 9 18-23
10 DVO’60 JO17 10 2 2 6 8 11–25
11 Smerdiek JO17 10 1 2 7 5 11–31
5e klasse 04
1 MOC’17 JO15-5 10 10 0 0 30 62-11
2 Smerdiek JO15 10 8 1 1 25 71-16
3 ODIO JO15 10 8 1 1 25 37-16
4 Rimboe JO15 10 7 0 3 21 56-16
5 Welberg JO15 10 6 0 4 18 51-41
6 FC Bergen JO15 10 3 0 7 9 30-36
7 Cluzona JO15-2 10 3 0 7 9 26-51
8 Vivoo JO15-2 10 3 0 7 9 16-44
9 Halsteren JO15-4 10 2 1 7 7 33-64
10 Steenbergen JO15-3 10 2 0 8 6 23-60
11 DOSKO JO15-2 10 1 1 8 4 7–57
4e klasse 03
1 NSV JO13 10 7 2 1 23 40-21
2 ODIO JO13 10 7 1 2 22 46-29
3 Smerdiek JO13 10 6 2 2 20 41-16
4 Roosendaal JO13-4 10 5 1 4 16 32-20
5 Halsteren JO13-3 10 5 1 4 16 46-35
6 DVO’60 JO13 10 5 1 4 16 27-34
7 Kruiningen JO13 10 5 0 5 15 45-43
8 WHS JO13 10 4 1 5 13 36-29
9 MOC’17 JO13-4 10 2 2 6 8 27-46
10 Krabbendijke JO13-2 10 2 0 8 6 22-61
11 Kapelle JO13-2 10 1 1 8 4 13-41
4e klasse 04
1 NVS JO11 11 10 1 0 31 78-15
2 FC Bergen JO11-2 11 7 2 2 23 39-27
3 MOC’17 JO11-4 10 6 1 3 19 34-26
4 VVC’68 JO11 10 5 2 3 17 26-32
5 METO JO11-2 11 5 2 4 17 33-23
6 WVV’67 JO11 11 5 2 4 17 42-45
7 ODIO JO11-2 10 4 2 4 14 40-33
8 Halsteren JO11-3 11 4 2 5 14 46-34
9 DOSKO JO11 11 4 2 5 14 37-51
10 HSC’28 JO11 11 2 2 7 8 17-38
11 Smerdiek JO11 11 1 1 9 4 16-56
12 Halsteren JO11-5 10 0 3 7 3 12–40
2e klasse 02
1 Terneuzen JO10 10 10 0 0 30 82-20
2 SC Gastel JO10-3 10 9 0 1 27 78-14
3 Kloetinge JO10 10 8 0 2 24 70-8
4 Zeelandia Middelburg JO10-2 10 6 1 3 19 34-31
5 Terneuzense Boys JO10-2 10 6 0 4 18 34-35
6 Smerdiek JO10 10 4 0 6 12 37-61
7 Roosendaal JO10 9 2 1 6 7 16-50
8 BSC JO10-2 10 2 1 7 7 14-36
9 WVV’67 JO10 10 2 1 7 7 19-49
10 RCS JO10-2 10 2 0 8 6 23-60
11 DOSKO JO10 9 0 2 7 2 21-64