Indeling fase 2 jeugd

Voor de jeugdteams zijn de indelingen van de poules van fase 2 bekend. Fase 2 betreft competitievoetbal in een poule tot de Kerstvakantie.

Ten opzichte van fase 1 is er één wijziging: Smerdiek/SPS JO15-1 is JO16-1 geworden.

Deze teams nemen deel aan fase 2:
Stavenisse/Smerdiek JO16-1 (thuiswedstrijden bij Smerdiek)
Smerdiek/SPS JO16-1 (thuiswedstrijden bij SPS)
Smerdiek JO13-1
Stavenisse/Smerdiek JO13-1 (thuiswedstrijden bij Stavenisse)
Smerdiek JO11-1
Smerdiek JO10-1
Smerdiek JO8-1
Smerdiek JO7-1

* genoemd is de locatie van de thuiswedstrijden

fase 2 4e klasse-12
Cluzona JO16-1 Wouw
De Fendert JO16-1 Fijnaart
METO JO16-1 Hoogenheide
NVS/Vosmeer JO16-1 Nieuw-Vossemeeer
SC Welberg JO16-1 Welberg
Smerdiek/SPS JO16-1 Poortvliet
Stavenisse/Smerdiek JO16-1 Sint-Maartensdijk
WHS JO16-1 Sint-Annaland
   
fase 2 1e klasse-18
Cluzona JO13-1 Wouw
De Markiezaten JO13-1 Bergen op Zoom
Halsteren JO13-2 Halsteren
RBC JO13-2 Roosendaal
Roosendaal JO13-2 Roosendaal
SC Gastel JO13-1 Oud-Gastel
Smerdiek JO13-1 Sint-Maartensdijk
Yerseke JO13-1 Yerseke
   
fase 2 4e klasse-15
De Fendert JO13-2 Fijnaart
DOSKO JO13-1 Bergen op Zoom
HSC’28 JO13-1 Heerle
Kogelvangers JO13-1 Willemstad
METO JO13-1 Hoogenheide
MOC’17 JO13-5 Bergen op Zoom
Stavenisse/Smerdiek JO13-1 Stavenisse
SVC/Noordheid JO13-1 Standaardbuiten
   
fase 2 3e klasse-09
De Markiezaten JO11-1 Bergen op Zoom
Halsteren JO11-3 Halsteren
MOC’17 JO11-3 Bergen op Zoom
SC Welberg JO11-1 Welberg
Smerdiek JO11-1 Sint-Maartensdijk
Steenbergen JO11-2 Steenbergen
Tholense Boys JO11-1 Tholen
WHS JO11-1 Sint-Annaland
   
fase 2 4e klasse-38
De Markiezaten JO10-6 Bergen op Zoom
Halsteren JO10-3 Halsteren
Lepelstr. Boys JO10-1 Lepelstraat
SJO BDC JO10-1 Bruinisse
Smerdiek JO10-1 Sint-Maartensdijk
SPS JO10-1 Poortvliet
Vosmeer JO10-1 Oud-Vossemeer
WHS JO10-1 Sint-Annaland
   
fase 2 5e klasse-21
BSC JO8-5 Roosendaal
DOSKO JO8-1 Bergen op Zoom
Halsteren JO8-3 Halsteren
Roosendaal JO8-4 Roosendaal
Smerdiek JO8-1 Sint-Maartensdijk
Steenbergen JO8-3 Steenbergen
Tholense Boys JO8-2 Tholen
WVV’67 JO8-1 Woensdrecht
   
fase 2 1e klasse-82
MZC’11 JO7-1 Zierikzee
MZC’11 JO7-2 Zierikzee
NVS JO7-1 Nieuw-Vossemeer
Smerdiek JO7-1 Sint-Maartensdijk
Tholense Boys JO7-1 Tholen
Vosmeer JO7-1 Oud-Vossemeer
WHS JO7-1 Sint-Annaland