Indeling fase 3 jeugd

Voor de jeugdteams zijn de indelingen van de competitiepoules van fase 3 bekend.

Fase 3 betreft competitievoetbal in een poule loopt tot eind maart voor t/m JO12. En tot einde seizoen (eind mei) vanaf JO13.

Deze teams nemen deel aan fase 3:

Smerdiek/SPS JO16-1 (thuiswedstrijden bij Smerdiek)
Stavenisse/Smerdiek JO16-1 (thuiswedstrijden bij SC Stavenisse)
Smerdiek JO13-1
Stavenisse/Smerdiek JO13-1 (thuiswedstrijden bij SC Stavenisse)
Smerdiek JO11-1
Smerdiek JO10-1
Smerdiek JO8-1
Smerdiek JO7-1

* genoemd is de locatie van de thuiswedstrijden

fase 3 4e klasse-03  
Cluzona JO16-1 Wouw
De Fendert JO16-1 Fijnaart
METO JO16-1 Hoogerheide
Moerse Boys JO16-2 Zundert
SC Gastel JO16-1 Oud-Gastel
SC Welberg JO16-1 Welberg
Schijf JO16-1 Schijf
Smerdiek/SPS JO16-1 Sint-Maartensdijk
Sprundel JO16-1 Sprundel
Stavenisse/Smerdiek JO16-1 Stavenisse
Unitas’30 JO16-4 Etten-Leur
   
fase 3 2e klasse-04  
DBGC JO13-1 Oude-Tonge
Heer Arendskerke JO13-1 s Heer Arendskerke
MOC’17 JO13-2 Bergen op Zoom
MZC’11 JO13-1 Zierikzee
RCS JO13-1 Oost-Souburg
SPS JO13-1 Poortvliet
Aardenburg/Sluis JO13-1 Aardenburg
Smerdiek JO13-1 Sint-Maartensdijk
Steen JO13-1 Steen
Terneuzen JO13-1 Terneuzen
WHS JO13-1 Sint-Annaland
Walcheren JO13-1 Vlissingen
   
fase 3 3e klasse-12  
Bevelanders JO13-1 Kamperland
Kapelle JO13-2 Kapelle-Biezelinge
SJO BDC JO13-1 Oosterland
SSV’65 JO13-1 Goes
Stavenisse/Smerdiek JO13-1 Stavenisse
Waarde JO13-1 Waarde
Wolfaartsdijk/Colijnspl. Boys JO13-1 Wolfaartsdijk
Yerseke JO13-2 Yerseke
   
fase 3 3e klasse-09  
Apollo’69 JO11-1 s Gravenpolder
De Markiezaten JO11-1 Bergen op Zoom
Krabbendijke JO11-1 Krabbendijke
MOC’17 JO11-2 Bergen op Zoom
ODIO JO11-1 Ossendrecht
Smerdiek JO11-1 Sint-Maartensdijk
Wemeldinge JO11-1 Wemeldinge
Yerseke JO11-1 Yerseke
   
fase 3 4e klasse-05  
DBGC JO10-2 Oude-Tonge
Halsteren JO10-2 Halsteren
Jonge Spartaan JO10-4 Middelharnis
NOAD’67 JO10-1 Sint-Philipsland
Prinsenland JO10-2 Dinteloord
SJO BDC JO10-1 Oosterland
Smerdiek JO10-1 Sint-Maartensdijk
Tholense Boys JO10-2 Tholen
   
fase 3 4e klasse-04  
BSC JO8-2 Roosendaal
De Markiezaten JO8-4 Bergen op Zoom
METO JO8-1 Hoogenheide
MOC’17 JO8-3 Bergen op Zoom
NVS JO8-1 Nieuw-Vossemeer
Smerdiek JO8-1 Sint-Maartensdijk
Tholense Boys JO8-1 Tholen
VVC’68 JO8-1 Halsteren
   
fase 3 1e klasse-018  
Halsteren JO7-1 Halsteren
MZC’11 JO7-4 Zierikzee
MZC’11 JO7-5 Zierikzee
NVS JO7-1 Nieuw-Vossemeer
Smerdiek JO7-1 Sint-Maartensdijk
Steenbergen JO7-1 Steenbergen
Vosmeer JO7-1 Oud-Vossemeer
WHS JO7-1 Sint-Annaland