Programma

  • Programma week 14

    Wegens het coronavirus heeft de KNVB alle competitiewedstrijden tot en met 6 april afgelast. Ook worden er geen oefenwedstrijden gespeeld deze periode.

    Lees verder →
  • Programma week 15

    Zaterdag 11 april

    Lees verder →
  • Programma week 16

    Woensdag 15 april
    20:00 Smerdiek/SPS VR1 – MZC’11 VR2 (terrein MZC’11)

    Zaterdag 18 april
    15:00 Smerdiek 1 – Rillandia 1
    12:30 Smerdiek 2 – NOAD’67 2
    14:30 SKNWK 3 – Smerdiek 3
    11:00 Rillandia JO17 – Smerdiek JO17
    10:45 Smerdiek JO14 – Vosmeer JO14
    08:45 RSV JO9 – Smerdiek JO9-1
    11:00 Smerdiek JO9-2 – DOSKO JO9-2
    09:30 Tholense Boys JO7-2 – Smerdiek JO7

    Lees verder →
  • Programma week 17

    Zaterdag 25 april
    14:30 Smerdiek 1 – VVC’68 1 (oefen)
    14:30 Welberg 2 – Smerdiek 2

    Lees verder →
  • Programma week 18

    Zaterdag 2 mei
    14:30 Smerdiek/SPS VR1 – RCS VR1

    Lees verder →
  • Programma week 19

    Woensdag 6 mei
    19:45 uur Smerdiek/SPS VR1 – Dauw./Walch./Zeel. VR2

    Zaterdag 9 mei
    14:30 Hansweertse Boys 1 – Smerdiek 1
    14:30 BSC 5 – Smerdiek 2
    14:30 Smerdiek 3 – Vosmeer 1
    10:45 Smerdiek JO17 – Lepelstraatse Boys JO17
    11:00 Prinsenland JO14 – Smerdiek JO14
    11:45 ODIO JO11 – Smerdiek JO11
    09:00 Vivoo JO9 – Smerdiek JO9-1
    11:00 Smerdiek JO9-2 – MOC’17 JO9-4
    09:30 Smerdiek JO7 – SPS JO7

    Lees verder →
  • Programma week 20

    Zaterdag 16 mei
    14:30 DwO’15 1 – Smerdiek 1
    15:00 MOC’17 2 – Smerdiek 2
    14:30 Smerdiek 3 – WIK’57 2
    14:30 Smerdiek/SPS VR1 – Nieuwland VR1
    10:45 Smerdiek JO17 – Unitas’30 JO7-4
    11:00 Oranje Blauw’14 JO14 – Smerdiek JO14
    10:30 Terneuzen JO11 – Smerdiek JO11
    11:00 Smerdiek JO9-1 – Prinsenland JO9
    10:00 NOAD’67 JO9 – Smerdiek JO9-2
    09:30 Smerdiek JO7 – De Fendert JO7-2

    Lees verder →
  • Programma week 21

    Woensdag 20 mei
    20:00 IJzendijke VR2 – Smerdiek/SPS VR1

    Zaterdag 23 mei

    14:30 Smerdiek 1 – SPS 1
    12:30 Smerdiek 2 – DVO’60 3
    12:30 NOAD’67 3 – Smerdiek 3
    12:30 RCS VR1 – Smerdiek/SPS VR1
    12:30 Nieuw Borgvliet JO17 – Smerdiek JO17
    10:45 Smerdiek JO14 – SPS JO14
    09:30 Smerdiek JO11 – FC Axel JO11
    08:30 Unitas’30 JO9-6 – Smerdiek JO9-1
    11:00 Smerdiek JO9-2 – Stavenisse JO9
    09:30 NOAD’67 JO7 – Smerdiek JO7

    Lees verder →