Programma

  • Programma week 17

    Dinsdag 24 april
    19:30 Smerdiek 3 – FC Bergen 4
    19:00 Smerdiek JO17 – Prinsenland JO17

    Donderdag 26 april
    18:45 Kwadendamme 1 – Smerdiek 1

    Zaterdag 28 april
    14:30 Kogelvangers 2 – Smerdiek 2
    15:00 Smerdiek 3 – Tholense Boys 4
    14:30 Zeelandia Middelburg VR1 – Smerdiek/SPS VR2
    10:45 Smerdiek JO17 – MOC’17 JO17-3
    13:15 Halsteren JO15-4 – Smerdiek JO15
    09:30 Smerdiek JO11 – Halsteren JO11-3

    Lees verder →
  • Programma week 18

    Woensdag 2 mei
    20:00 Halsteren 4 – Smerdiek 3
    18:30 Smerdiek JO10 – RCS JO10-2
    18:30 Smerdiek JO7-1 – Smerdiek JO7-2

    Zaterdag 5 mei
    14:30 Apollo’69 1 – Smerdiek 1
    13:00 Smerdiek 2 – DVO’60 2
    14:30 SPS 3 – Smerdiek 3
    15:00 Smerdiek/SPS VR2 – IJzendijke VR2
    14:30 Tholense Boys JO17 – Smerdiek JO17
    10:45 Smerdiek JO15 – Steenbergen JO15-3
    09:30 DVO’60 JO13- Smerdiek JO13
    10:15 Halsteren JO11-5 – Smerdiek JO11
    11:00 Tholense Boys JO7 – Smerdiek JO7-1
    09:30 Smerdiek JO7-2 – WHS JO7

    Lees verder →
  • Programma week 19

    Maandag 7 mei
    19:00 DOSKO JO15-2 – Smerdiek JO15

    Donderdag 10 mei (Hemelvaartsdag)
    15:00 Smerdiek 1 – Cadzand 1

    Zaterdag 12 mei
    15:00 Smerdiek 1 – Spui 1
    13:00 Smerdiek 2 – SPS 2
    14:30 Vosmeer 2 – Smerdiek 3
    13:00 Smerdiek VR1 – SC ‘t Gooi VR1
    15:00 Smerdiek/SPS VR2 – De Meeuwen VR1
    13:15 METO JO17 – Smerdiek JO17
    10:45 Smerdiek JO15 – Rimboe JO15
    11:15 ODIO JO13 – Smerdiek JO13
    09:30 Smerdiek JO11 – DOSKO JO11
    09:00 SC Gastel JO10-3 – Smerdiek JO10
    09:00 Welberg JO7-2 – Smerdiek JO7-1
    09:30 Smerdiek JO7-2 – SPS JO7

    Lees verder →
  • Programma week 20

    Dinsdag 15 mei
    19:15 Smerdiek JO13 – Kapelle JO13-2

    Donderdag 17 mei
    19:00 SC Gastel 2 – Smerdiek 2

    Zaterdag 19 mei
    14:30 Wolfaartsdijk 1 – Smerdiek 1
    14:30 FC Bergen 2 – Smerdiek 2
    14:00 WHS 4 – Smerdiek 3
    15:00 Smerdiek VR1 – Saestum VR2
    13:00 Smerdiek/SPS VR2 – Kapelle VR1
    10:45 Smerdiek JO15 – Welberg JO15
    09:30 WVV’67 JO11 – Smerdiek JO11
    09:30 Smerdiek JO10 – WVV’67 JO10
    09:30 Smerdiek JO7-2 – VVC’68 JO7

    Lees verder →
  • Programma week 21

    Woensdag 23 mei
    19:30 Welberg 2 – Smerdiek 3
    19:00 BSC JO10-4 – Smerdiek JO10

    Vrijdag 25 mei
    18:30 MOC’17 JO11-4 – Smerdiek JO11

    Zaterdag 26 mei
    14:30 Smerdiek 1 – DwO’15 1
    14:30 Smerdiek 3 – De Fendert 4
    12:00 Barendrecht VR2 – Smerdiek VR1
    14:30 Thol. Boys/WHS VR1 – Smerdiek/SPS VR2
    12:00 Klundert JO17 – Smerdiek JO17
    11:15 MOC’17 JO15-5 – Smerdiek JO15
    10:45 Smerdiek JO13 – Kruiningen JO13
    09:30 Smerdiek JO11 – VVC’68 JO11
    10:00 Zeelandia M’burg JO10-2 – Smerdiek JO10
    09:45 Steenbergen JO7-2 – Smerdiek JO7-1
    09:45 Steenbergen JO7-1 – Smerdiek JO7-2

    Lees verder →
  • Programma week 22

    Zaterdag 2 juni
    11:00 Smerdiek JO17 – De Fendert JO17
    09:30 Smerdiek JO15 – ODIO JO15
    11:15 Krabbendijke JO13-2 – Smerdiek JO13
    10:00 HSC’28 JO11 – Smerdiek JO11
    10:00 WHS JO7 – Smerdiek JO7-1

    Lees verder →
  • Programma week 23

    Vrijdag 8 juni
    Tholencup jeugd bij Smerdiek (nadere info volgt)

    Zaterdag 9 juni
    Tholencup jeugd bij Smerdiek (nadere info volgt)

    Lees verder →
  • Programma week 24

    Zaterdag 16 juni

    Clubkampioenschappen
    Onderling toernooi (7×7) voor alle seniorenleden en de spelers van Smerdiek JO17.

    Inschrijven: 13:30 uur
    Aanvang: 14:00 uur

    Lees verder →