Wedstrijdprogramma

N.B. De aanvangstijden zijn onder voorbehoud van wijzigingen.

zaterdag 17 februari 2024
14:30 Smerdiek 2 Brouwershaven 2 comp.  
14:30 Smerdiek 3 Tholense Boys 4 comp.  

 

zaterdag 24 februari 2024
14:30 NOAD’67 1 Smerdiek 1 comp.  
14:30 Tholense Boys 3 Smerdiek 2 comp.  
14:30 Smerdiek 3 Lepelstraatse Boys 3 comp.  
14:30 Smerdiek/SPS/Stavenisse VR1 RCS VR1 comp. terrein Smerdiek
14:30 Schijf JO16-1 Smerdiek/SPS JO16-1 comp.  
11:30 De Fendert JO16-1 Stavenisse/Smerdiek JO16-1 comp.  
11:15 Smerdiek JO13-1 MZC’11 JO13-1 comp.  
10:00 SSV’65 JO13-1 Stavenisse/Smerdiek JO13-1 comp.  
09:30 Apollo’69 JO11-1 Smerdiek JO11-1 comp.  
11:15 Smerdiek JO10-1 Prinsenland JO10-2 comp.  
08:45 De Markiezaten JO8-4 Smerdiek JO8-1 comp.  
09:30 Smerdiek JO7-1 4×4 competitie comp. terrein Smerdiek

 

zaterdag 2 maart 2024
14:30 Smerdiek 1 SC Welberg 1 comp.  
13:30 Smerdiek 2 MZC’11 5 comp.  
13:00 DOSKO 3 Smerdiek 3 comp.  
12:30 Sluis/Aardenburg VR1 Smerdiek/SPS/Stavenisse VR1 comp. terrein Aardenburg
11:00 Smerdiek/SPS JO16-1 De Fendert JO16-1 comp. terrein Smerdiek
11:15 Stavenisse/Smerdiek JO16-1 METO JO16-1 comp. terrein Stavenisse
09:30 WHS JO13-1 Smerdiek JO13-1 comp.  
09:45 Stavenisse/Smerdiek JO13-1 Bevelanders JO13-1 comp. terrein Stavenisse
10:45 Smerdiek JO11-1 ODIO JO11-1J comp.  
08:30 DBGC JO10-2 Smerdiek JO10-1 comp.  
09:30 Smerdiek JO8-1 BSC JO8-2 comp.  
09:45 Smerdiek JO7-1 4×4 competitie comp. terrein Steenbergen

 

zaterdag 9 maart 2024
14:30 SC Stavenisse 1 Smerdiek 1 comp.  
14:30 Duiveland 3 Smerdiek 2 comp.  
14:30 Smerdiek 3 WHS 4 comp.  
14:30 Smerdiek/SPS/Stavenisse VR1 Nieuwdorp/Patrijzen/LeBo VR1 comp. terrein Smerdiek
11:15 Smerdiek/SPS JO16-1 Cluzona JO16-1 comp. terrein Smerdiek
11:30 FC Axel JO16-1 Stavenisse/Smerdiek JO16-1 beker  
11:15 Kapelle JO13-3 Stavenisse/Smerdiek JO13-1 comp.  
09:30 Yerseke JO11-1 Smerdiek JO11-1 comp.  
11:15 Smerdiek JO10-1 SJO BDC JO10-1 comp.  
10:45 NVS JO8-1 Smerdiek JO8-1 comp.  
09:00 Smerdiek JO7-1 4×4 competitie comp. terrein MZC’11

 

zaterdag 16 maart 2024
14:30 Smerdiek 1 Lepelstraatse Boys 1 comp.  
13:30 Smerdiek 2 DBGC 3 comp.  
12:45 WHS 3 Smerdiek 3 comp.  
12:30 IJzendijke/Schoondijke VR2 Smerdiek/SPS/Stavenisse VR1 comp. terrein Schoondijke
11:00 Smerdiek/SPS JO16-1 Moerse Boys JO16-2 comp. terrein Smerdiek
12:30 SC Gastel JO16-1 Stavenisse/Smerdiek JO16-1 comp.  
10:30 RCS JO13-1 Smerdiek JO13-1 comp.  
10:30 Stavenisse/Smerdiek JO13-1 Waarde JO13-1 comp. terrein Stavenisse
10:45 Smerdiek JO11-1 De Markiezaten JO11-1 comp.  
08:30 Halsteren JO10-2 Smerdiek JO10-1 comp.  
09:30 Smerdiek JO8-1 Tholense Boys JO8-1 comp.  
09:30 Smerdiek JO7-1 4×4 competitie comp. terrein Smerdiek

 

zaterdag 23 maart 2024
14:30 SPS 1 Smerdiek 1 comp.  
12:30 Brouwershaven 2 Smerdiek 2 comp.  
14:30 Smerdiek 3 Halsteren 7 comp.  
11:00 Stavenisse/Smerdiek JO16-1 Smerdiek/SPS JO16-1 comp. terrein Stavenisse
11:15 Smerdiek JO13-1 MOC’17 JO13-2 comp.  
10:00 Bevelanders JO13-1 Stavenisse/Smerdiek JO13-1 comp.  
10:15 Wemeldinge JO11-1 Smerdiek JO11-1 comp.  
11:15 Smerdiek JO10-1 NOAD’67 JO10-1 comp.  
09:00 METO JO8-1 Smerdiek JO8-1 comp.  
11:00 Smerdiek JO7-1 4×4 competitie comp. terrein WHS

 

zaterdag 30 maart 2024
14:30 SC Stavenisse 2 Smerdiek 3 comp.  
12:30 Yerseke JO13-2 Stavenisse/Smerdiek JO13-1 comp.  

 

maandag 1 april 2024
14:30 WHS 4 Smerdiek 3 comp.  
zaterdag 6 april 2024
14:30 Smerdiek 1 DVO’60 1 comp.  
13:30 Smerdiek 2 WIK’57 2 comp.  
17:00 MOC’17 10 Smerdiek 3 comp.  
12:30 SC Gastel JO16-1 Smerdiek/SPS JO16-1 comp.  
12:00 Unitas’30 JO16-4 Stavenisse/Smerdiek JO16-1 comp.  
10:00 SPS JO13-1 Smerdiek JO13-1 comp.  
10:15 Stavenisse/Smerdiek JO13-1 SSV’65 JO13-1 comp. terrein Stavenisse

 

zaterdag 13 april 2024
14:30 DHV 1 Smerdiek 1 comp.  
14:30 Colijnsplaatse Boys 3 Smerdiek 2 comp.  
14:30 Smerdiek 3 SPS 3 comp.  
14:30 Smerdiek/SPS/Stavenisse VR1 SVOD’22 VR1 comp. terrein Smerdiek
11:15 Smerdiek/SPS JO16-1 Unitas’30 JO16-4 comp. terrein Smerdiek
11:15 Smerdiek JO13-1 Aardenburg/Sluis JO13-1 comp.  
10:30 Waarde JO13-1 Stavenisse/Smerdiek JO13-1 comp.  

 

vrijdag 19 april 2024
19:30 Smerdiek VR30+ 7×7 competitie comp. terrein Prinsenland
zaterdag 20 april 2024
14:30 Smerdiek 1 Tholense Boys 1 comp.  
13:30 Smerdiek 2 FC de Westhoek’20 3 comp.  
14:30 Tholense Boys 4 Smerdiek 3 comp.  
12:30 MZC’11 VR2 Smerdiek/SPS/Stavenisse VR1 comp.  
11:00 SC Welberg JO16-1 Stavenisse/Smerdiek JO16-1 comp.  
11:15 Smerdiek JO13-1 Walcheren JO13-1 comp.  
10:00 Stavenisse/Smerdiek JO13-1 Kapelle JO13-2 comp. terrein Stavenisse

 

zaterdag 27 april 2024
geen wedstrijdprogramma

 

zaterdag 4 mei 2024
geen wedstrijdprogramma

 

vrijdag 10 mei 2024
19:30 Smerdiek VR30+ 7×7 competitie comp. terrein Steenbergen
zaterdag 11 mei 2024
14:30 De Fendert 1 Smerdiek 1 comp.  
12:30 Smerdiek 2 SKNWK 3 comp.  
14:30 Smerdiek 3 NOAD’67 2 comp.  
14:30 Smerdiek/SPS/Stavenisse VR1 Luctor/Apollo’69/DWO’15 VR1 comp. terrein Smerdiek
12:45 Sprundel JO16-1 Smerdiek/SPS JO16-1 comp.  
13:30 Cluzona JO16-1 Stavenisse/Smerdiek JO16-1 comp.  
11:00 Smerdiek JO13-1 Heer Arendskerke JO13-1 comp.  
10:00 Stavenisse/Smerdiek JO13-1 Yerseke JO13-2 comp. terrein Stavenisse

 

zaterdag 18 mei 2024
14:30 Smerdiek 1 Steenbergen 1 comp.  
14:00 Bruse Boys 5 Smerdiek 2 comp.  
15:15 Steenbergen 5 Smerdiek 3 comp.  
14:30 SVO/DKS’17 VR1 Smerdiek/SPS/Stavenisse VR1 comp. terrein Koewacht
11:15 Smerdiek/SPS JO16-1 SC Welberg JO16-1 comp. terrein Smerdiek
11:15 Stavenisse/Smerdiek JO16-1 Sprundel JO16-1 comp. terrein Stavenisse
09:00 Terneuzen JO13-1 Smerdiek JO13-1 comp.  
09:45 Stavenisse/Smerdiek JO13-1 SJO BDC JO13-1 comp. terrein Stavenisse

 

vrijdag 24 mei 2024
19:30 Smerdiek VR30+ 7×7 competitie comp. terrein Smerdiek
zaterdag 25 mei 2024      
10:00 Wolfaartsdijk/Colijnspl. Boys JO13-1 Stavenisse/Smerdiek JO13-1 comp. terrein Wolfaartsdijk